جامعه ما نیازمند پرستار واقعی است / درد دل ها را در کنار دل دردها جدی بگیریم

۲۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۴ کد : ۱۴۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۳

دکتر سیدحمید جمال الدینی در جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود رشته های پرستاری و مامایی ضمن تبریک قبولی نسبت به اهمیت این شغل و نقش دانشجویان مطالبی را بیان کرد.
دکتر جمال الدینی اظهار کرد: در رشته های پرستاری و مامایی علاوه بر علم و هنر، ویژگی های برجسته انسانی از قبیل حس انسان دوستی، محبت، گره گشایی از کار دیگران و مهربانی نقش بارز دارند.
وی تاکید کرد: دانشجویان می توانند با ممارست در انجام اعمال نیکو، آنها را در ذاتشان حک گذاری و پایدار کرده و ژن خوب را در بدنشان بیدار کنند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ادامه اظهار کرد: دانشگاه محلی برای علم آموزی، شعور زندگی، پیدا کردن خرد برای آینده و شناخت اصل و نااصل است.
وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: دانشگاهی که حکمت محور است هیچ موقع چرایی وجود دانشگاه را فراموش نکرده و فقط به چگونگی توجه نمی کند. در چرایی دانشگاه رشد و کمال انسانها از نوع بشری هدف است و معنای انقلابی بودن، آگاه سازی ملت ها و دانشجویان جهت رهاسازی یوغ استعمار و استثمار و پیشرفت و توسعه علم است.
دکتر جمال الدینی در پایان خطاب به دانشجویان پرستاری گفت: در شرایط کنونی کشور دانشجویان ما هم انقلابی می مانند و هم برای رشد و آبادی کشور و اقتصاد سال تلاش می کنند زیرا این هدف دانشگاه است . کمال الهی و سعادتمندی جامعه هدف غایی علم است.

کلید واژه ها: دکتر سید حمید جمال الدینی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۱ )

نظر شما :