دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران میزبان تورهای دانش آموزی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برگزاری تورهای آموزشی در دانشکده ها با عنوان تجربه کنید آینده نزدیک است خبر داد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۰ کد : ۱۷۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۲
دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران میزبان تورهای دانش آموزی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با ابلاغ بخشنامه ای به روسای دانشکده ها از برگزاری تورهای دانش آموزی تحت عنوان "تجربه کنید آینده نزدیک است" به منظور شناسایی ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی به دانش آموزان خبر داد.

دکتر جمال الدینی اظهار کرد: در راستای هدایت تحصیلی، معرفی رشته ها، مقاطع تحصیلی، آشنایی داوطلبان با امکانات، تسهیلات، دستاوردها و مزیت های تحصیل در این دانشگاه و با عنایت به آنکه یکی از ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد امید در آن و تقویت هویت علمی دانش آموزان جهت ورود به دانشگاه بوده و یکی از سازوکارهای شناخت ظرفیت های دانشگاه ها برگزاری تورهای دانش آموزی می باشد، طرحی تحت عنوان "تجربه کنید آینده نزدیک است" با تمهیدات ویژه به دانشکده ها ابلاغ شده است.

وی افزود: در این طرح دانشکده ها موظفند تا زمینه های مناسب جهت هماهنگی های لازم با مشاوران تحصیلی دانش آموزی به منظور شناساندن ظرفیت های نهادینه در دانشگاه به دانش آموزان مقاطع متوسطه بویژه دوره دوم و دانش آموزان سال آخر را فراهم کنند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پایان تصریح کرد: در این طرح دانش آموزان می توانند علاوه بر امکانات آموزشی دانشکده ها از بخش های بالینی جذاب در مراکز درمانی تابعه، آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی مرتبط با حوزه سلامت نیز بازدید کنند.

کلید واژه ها: دکتر سید حمید جمال الدینی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


نظر شما :