معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در گزارش سفر به جمهوری اسلامی افغانستان از گسترش همکاریهای آموزشی و پژوهشی با دانشگاه های این کشور خبر داد.

دکتر حسن زاده: گسترش همکاریهای آموزشی و پژوهشی با جمهوری اسلامی افغانستان

۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۳ کد : ۲۵۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۵

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر غلامرضا حسن زاده، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در جلسه هیات رئیسه ضمن ارائه گزارش سفر خود به جمهوری اسلامی افغانستان از راهکارهای گسترش همکاریهای آموزشی و پژوهشی در دانشگاه ها و مراکز درمانی این کشور خبر داد.
وی در این سفر که به منظور گسترش همکاریهای آموزشی و پژوهشی بین دو کشور انجام گرفت از نزدیک با ظرفیتها و نیازهای دانشگاه های این کشور قرار گرفت.

1602394514-whatsapp-image-2020-10-11-at-8.51.25-am.jpeg

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از توانمند سازی اعضای هیات علمی، راه اندازی دوره های کوتاه مدت مهارتی، راه اندازی مراکز تحقیقاتی مشترک شامل فیلد مناسبی برای پژوهش، راه اندازی برنامه های آموزشی مشترک شامل مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، مهندسی پزشکی، انسان شناسی زیستی، علوم بیومدیکال و راه اندازی دوره های کارشناسی ارشد و Ph.D. مشترک به عنوان مهمترین گامهای توسعه روابط دو کشور در حوزه های آموزشی و پژوهشی علوم پزشکی نام برد.
خاطر نشان می شود در جلسه هیات رئیسه نیز بر اساس توضیحات ارائه شده و بحث و تبادل نظر اعضا برنامه هایی به همین منظور مصوب گردید.

دکتر حسن زاده: گسترش همکاریهای آموزشی و پژوهشی با جمهوری اسلامی افغانستان

 

 

 

کلید واژه ها: دکتر غلامرضا حسن زاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی


( ۱ )

نظر شما :